Aaaaaaaaaaakarcrrr.jpg

Stanisław Karczewski pojawił się w piątek na antenie telewizji "wPolsce". Senator Prawa i Sprawiedliwości krytykował władze Senatu.

Karczewski, który w przeszłości zajmował urząd marszałka Senatu zrecenzował prace obecnego szefa izby wyższej - prof. Tomasza Grodzkiego. Zdaniem senatora mniejszości senackiej jesteśmy obecnie świadkami upolitycznienia Senatu.

- Pilnuje swoich interesów partyjnych, politycznych i to jest najbardziej smutne. (...) Senat bardzo upartyjnił się, zostali zatrudnieni politycy na stanowiskach, na których nie powinni być zatrudnieni. (...) Wielokrotnie słyszymy od senatorów koalicji rządzącej (w Senacie - red. ), że chcą "obalić rząd", mogą wygrać wybory, ale obalenie rządu w sposób niedemokratyczny, podstępny czy przy udziale polityków zagranicznych jest działaniem antypolskim, to nie służy interesom Polski, to jest nieszanowanie polskiej racji stanu. (...) To, co robi Platforma Obywatelska, marszałek Grodzki jest haniebne - oceniał Karczewski.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości został zapytany przez prowadzącego rozmowę o Tomasza Grodzkiego w poprzedniej kadencji Senatu.

- Był bardzo sympatycznym senatorem, z którym rozmawiałem, przeszedłem na "ty". W tej chwili w ogóle nie rozmawiamy. Bardzo się zmienił - krytykował Karczewski obecnego marszałka.

Aaaaaakrgtitt.png

       Popierasz KARCZEWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl