14900.jpg

Zbigniew Kuźmiuk skomentował wydarzenia w Sejmie w związku z Krajowym Planem Odbudowy. Europoseł Prawa i Sprawiedliwości chwali Lewicę.

Lewica od wtorku jest chwalona przez obóz rządzący. Wszystko za sprawą wstępnej deklaracji, że partia poprze Krajowy Plan Odbudowy.

Premier Mateusz Morawiecki na spotkaniu z Lewicą obiecał jej spełnienie poszczególnych postulatów w zamian za poparcie w czasie sejmowego głosowania KPO.

Lewica ogłasza sukces negocjacyjny po rozmowach z rządem, a PiS cieszy się, że będzie mógł rozdysponować wielomiliardowe środki europejskie.

Kuźmiuk zachwycony Lewicą

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk skomentował na antenie Telewizji Republika zachowanie polityków Lewicy. Polityk PiS chwali mocno ugrupowanie i ocenia, że Lewica ograła polityków Platformy Obywatelskiej.

- Lewica zachowała się nie tylko odpowiedzialnie, ale jednocześnie nie złamała swoich postanowień z Brukseli, bo przypominam, że w Brukseli nad środkami zarówno wieloletniego budżetu jak i planu odbudowy wszyscy europosłowie z Polski zarówno z PiS, PO, Lewicy i PSL, glosowali za tymi dokumentami - komentuje Kuźmiuk.

- Lewica perfekcyjnie ograła Platformę. Platforma została wyprowadzona na polityczne manowce - zachwyca się Kuźmiuk Lewicą.

       Popierasz KUŹMIUKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl