25472175095_c5eba86712_c_1.jpg

Stanisław Karczewski pojawił się na antenie Polskiego Radia. Senator PiS komentował między innym obecny stan pandemii COVID-19 w Polsce.

Karczewski kolejny raz wypowiedział się na temat marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Zdaniem byłego marszałka PiS Tomasz Grodzki powinien honorowo zrzec się immunitetu. Karczewski podkreślał, że "zawiódł" się na osobie Grodzkiego.

- Dziwię się, bo w sposób honorowany powinien się zrzec tego immunitetu. Uważam, że pan marszałek Grodzki, który wysyła swoich oponentów do sądu, powinien sam oczyścić się z zarzutów. Tego po ludzku mu jako polityk, lekarz człowiek - życzę, żeby oczyścił się zarzutów. (...) Na taką drogę liczyłem, zawiodłem się, nie po praz pierwszy na postępowaniu pana marszałka Grodzkiego - mówił Karczewski.

Senator PiS skomentował obecny stan pandemii COVID-19. Polityk powiedział, że w czasie pełnienia dyżuru lekarskiego w szpitalu doprowadził swój organizm do odwodnienia.

- Te osoby, które zakładają kombinezony, po pół godziny już są spocone, po kilku godzinach odwodnione. Sam kilka godzin -  chyba 7 czy 6 byłem w tym kombinezonie, też doznałem takiego odwodnienia. (...) Gdzieś w tunelu pojawia się zielone światełko takiej nadziei, że ta fal będzie opadała. W moim oddziale, w którym pracuje, jest zdecydowanie mniej przyjęć, więcej wypisów. (...) Mamy świetnie działający, coraz sprawniej działający system narodowych szczepień.

Sukces rządu

Karczewski mówił także o "wielkim sukcesie"rządu. Sprawa dotyczy rynku pracy.

- 204 miliardy złotych przekazane do Polaków. (...) Najważniejsze było to i to udało nam się uzyskać, żeby ludzie nie tracili pracy i to jest naprawdę wielki sukces, wielki sukces zjednoczonej prawicy - podkreślał senator PiS.

      Popierasz KARCZEWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl