aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawtgoykuojjjj.png

Tomasz Latos pojawił się na antenie Telewizji Republika. Polityk większości rządzączej bronił ministra Michała Dworczyka w kontekście niedawnej awarii dot. zapisów na szczepienie COVID-19.

Kilka dni temu 40-latkowie zaczęli zapisywać się na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Zaledwie kilka godzin po tym jak system został otwarty, szef KPRM Michał Dworczyk oświadczył, że doszło do "błędu systemu" i terminy, które otrzymali 40-latkowie, są nieaktualne.

Po awarii systemu dot. szczepień opozycja zaczęła domagać się dymisji ministra Michała Dworczyka.

- Dworczyk skompromitował się, powinien zostać zdymisjonowany - wzywał przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka.

Latos broni Dworczyka

W obronie szefa KPRM stanął na antenie Telewizji Republika Tomasz Latos. Zdaniem posła PiS Dworczyk przeprosił i to w jego ocenie zamyka całą sprawę.

- Minister Dworczyk wszystko wyjaśnił i przeprosił. Kilka godzin rzeczywiście było jakichś problemów z systemem informatycznym i w moim przekonaniu to jest całkowicie wystarczajace - stwierdził Latos.

Polityk atakował przedstawicieli opozycji i przekonywał, że gdyby była inna opozycja, to państwo lepiej by się rozwijało.

- Opozycja jest żądna krwi, cały czas jest totalną opozycją, zamiast współpracować. Opozycja powinna być konstruktywna, niestety cały czas taka nie jest, cały czas tylko zajmuje się walką polityczną. Źle bardzo, dlatego, że potrzeba Polsce mądrej, odpowiedzialnej opozycji po to, by Polska lepiej się rozwijała. W sytuacji takiej, której opozycja jest nieodpowiedzialna, no niestety nic dobrego z tego nie wynika - mówił poseł PiS.

            Popierasz LATOSA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl