30573379130_474719d68a_k.jpg

Europosłanka Anna Zalewska (PiS) gościła na antenie telewizji internetowej "wPolsce". Była minister edukacji mówiła o pandemii COVID19 oraz działaniach UE wymierzonych przeciwko władzy w Polsce.

Zalewska chwaliła rząd Mateusza Morawieckiego za aktywność ws. koronawirusa. Europosłanka krytykowała opinie polityków opozycji, którzy deklarują, że PiS zajął się sobą (kryzys Zjednoczonej Prawicy) i przestał zwiększać bezpieczeństwo zdrowotne Polaków.

- Cały czas podejmowane są decyzje zgodnie z zaleceniami, algorytmami, wyliczeniami, wszyscy są w kontakcie i podejmują decyzje z osobami, które zajmują się epidemią. Tak jak w całej UE, tak jak na całym świecie wzajemnie podglądamy rozwiązania i wzajemnie je stosujemy. Nic na razie nie wymyślono oprócz maseczek, dystansu, umycia rąk. (...) Czekamy na szczepionkę - mówiła Zalewska.

Europosłanka PiS-u krytykowała europarlamentarzystów za organizowanie debat poświęconych Polsce (praworządność czy sprawy LGBT).

- One są o tyle niebezpieczne, że po raz kolejny - bo takie rezolucje dot. Polski pojawiają się po raz dziesiąty, że psują nam wizerunek, skutecznie mam nadzieję, że nie. Podważają nasz autorytet i będą powodowały duży kłopot przy negocjacjach m.in. finansowych - krytykowała Zalewska europejskich polityków.

aaaaaaaaaaaaaaaaaasdfritjijgtig.png

         Popierasz ZALEWSKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl