aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakodddddd.jpg

Pani Jolanta Rosiak nagrała film, na którym opowiada o swojej relacji z prezydentem Andrzejem DudąFilm został udostępniony na kanale YouTube przez biznesmena Zbigniewa Stonogę.

- Spotkaliśmy się z Andrzejem u naszych przyjaciół w Tarnowie od 2015 r. Agata o nas wiedziała od początku. Wtedy gdy się poznaliśmy, oni byli w trakcie unieważnienia małżeństwa - opisuje na filmie młoda kobieta. 

W dalszej części swojego nagrania odnosi się do swoich krytyków.

- Osoby, które zarzucają mi stalking, niech sobie najpierw sprawdzą, czym jest stalking. Andrzej nie mówił ani razu, żebym mu dała spokój, nie mówił, żebym przestała, więc to nie jest żadne nękanie.

Następnie pani Jolanta zwraca się bezpośrednio do prezydenta Andrzeja Dudy.

- Andrzej, bardzo cię proszę, żebyś powiedział w końcu prawdę, bo osoby publiczne robią ze mnie wariatkę i media tak samo używają ciągle wobec mnie sformułowania "psychofanka".

Reakcje internautów:

"Sprawa jest bulwersująca. To prawda. Jednak p.Jolu: szacun! Nie każdego byłoby stać, na to, co pani teraz zrobiła. Pozdrawiam".

"Jaki kraj, taka Monica Lewinsky".

"Ziobro zaraz wyda nakaz aresztowania Jolanty ha ha ha".

         Wierzysz kobiecie - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl