LANDSCAPE_840_4.jpg

Leszek Balcerowicz skrytykował redakcję "Wiadomości" TVP. Ekonomista zareagował w sieci na wpis reportera Cezarego Łazarewicza.

"Wiadomości" poświęciły w niedzielnym wydaniu dużo uwagi zarówno wydarzeniom na granicy polsko-białoruskiej jak i odbywającemu się panelowi spotkań "Campus Polska" (inicjatywa prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego).

- Mam tylko nadzieję, że nikt z tych ludzi, którzy teraz pracują w Wiadomościach nigdy już później nie znajdzie pracy w mediach i nikt przyzwoity im też nie poda ręki. Taka refleksja po obejrzeniu dzisiejszych Wiadomości - napisał na profilu Łazarewicz.

- Nie oglądałem, co było ciekawego? - zareagował jeden z internautów.

- Pewnie nic nadzwyczajnego dla kogoś, kto tę szczujnię ogląda codziennie. Kłamstwo, manipulacja i dużo szczucia - odpowiedział reporter.

Balcerowicz o TVP

Do wpisu Cezarego Łazarewicza odniósł się także prof. Leszek Balcerowicz. Ekonomista nie gryzł się w język, pisząc o pracownikach "Wiadomości".

- Czy jest już w Internecie aktualizowana lista tych pseudodziennikarskich kanalii? Jest ona potrzebna jako współczesny odpowiednik pręgierza - stwierdził były minister finansów.

      Popierasz BALCEROWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl