aaaaakaniapospeiesz.jpg

Dorota Kania atakuje Jana Pospieszalskiego. Dziennikarce nie podoba się dystansowanie się publicysty od obecnego środowiska rządzącego.

Kilka miesięcy temu Pospieszalski zaczął mieć problemy w TVP po tym, jak w swoim programie "Warto Rozmawiać" zaczął podważać decyzje rządu w walce z koronawirusem.

Program szybko został zdjęty z anteny TVP, a władze telewizji publicznej komunikowały, że "Warto Rozmawiać" powróci na antenę, ale nie podjęto decyzji kiedy.

Teraz już wiemy, że program Jana Pospieszalskiego - prawdopodobnie - już nie powróci nigdy do TVP za prezesury Jacka Kurskiego.

- Dziś dowiedziałem się, że Kurski ostatecznie wyrzucił "Warto Rozmawiać". Gdy rząd prowadzi „wojnę z pandemią”mówił Kurski, dla nas nie ma miejsca. Ale o sensowności środków tej wojny, stratach, jakie powodują, chyba warto rozmawiać. Będę to robił poza tvp - zakomunikował 27 sierpnia Pospieszalski.

Kania uderza w Pospieszalskiego

Ostatnia aktywność publiczna Jana Pospieszalskiego nie przypadła do gustu Dorocie Kani. Dziennikarka mediów publicznych krytykuje publicznie autora programu "Warto Rozmawiać" dzieląc się na Twitterze z internautami zaskakującymi wpisami.

             Popierasz KANIĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl