kneblewski.jpg

Duchowny Roman Kneblewski wychwala Edytę Górniak. Sprawa ma związek z antyszczepionkową postawą piosenkarki.

Edyta Górniak w miniony weekend pojawiła się na koncercie w Chełmie, gdzie odbył się jeden z przystanków "Wakacyjnej Trasa Dwójki". Wokalistka w dniu swojego występu była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Do sieci artystka wrzuciła nagranie, jak zrywa kartkę zawieszoną przez organizatorów koncertu z prośbą o noszenie maseczek.

Krytyka Górniak

Zachowanie piosenkarki spotkało się z falą krytyki. Górniak nie pierwszy już raz wywołuje burzę swoim stosunkiem do trwającej pandemii COVID-19.

- Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię - mówila gwiazda polskiej estrady pod koniec ubiegłego roku.

Jak Górniak tłumaczy swoje zachowanie z Chełma? - Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, a kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi. (...) Warto w razie wątpliwości powołać się na raporty badań biologów, alergologów, naukowców i profesorów medycyny z całego świata, aby podjąć decyzję słuszną dla każdego z nas, jeśli chodzi o to, czy maski ułatwiają, czy utrudniają oskrzelom i płucom bycie zdrowym - tłumaczy się Górniak w internecie.

Ksiądz wychwala piosenkarkę

Manifest Edyty Górniak spodobał się księdzu Romanowi Kneblewskiemu będącemu ulubieńcem polskich nacjonalistów.

- Moje uznanie dla pani Edyty Górniak! Cóż? - Zdarza się, że osobniki uchodzące omyłkowo za ekspertów i autorytety - w swojej zarozumiałości, bezczelności i głupocie - mądrej piosenkarce do pięt nie dorastają - czytamy na profilu emerytownego proboszcza.

           Popierasz KSIĘDZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl