aaaaaaaaajakubmaiedd.jpg

Marek Jakubiak w kategorycznych słowach skomentował sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Zdaniem polityka trzeba postawić mur.

Od kilkunastu dni na granicy Polski z Białorusią koczują afgańscy migranci pragnący dostać się do Polski. Polskie władze nie wydają na to zgody, twierdząc, iż jest to problem Białorusi.

- Rozwiązaniem problemu osób, które próbują wejść na terytorium Polski, nie jest wpuszczenie ich do Polski, bo za chwilę możemy mieć problem z dziesiątkami tysięcy tego typu osób - skomentował całą sprawę premier Mateusz Morawiecki.

Jakubiak o uchodźcach

Do wydarzeń na polsko-białoruskim przejściu granicznym odniósł się na Twitterze Marek Jakubiak. Były poseł Kukiz'15 opowiada się za postawieniem... muru.

- Stawiać mur, koniec dyskusji. Jeżeli chcą do Polski, to przez przejścia graniczne - stwierdza były poseł.

Jakubiak chwali sobie ostatnie działania służb - postawienie wielokilometrowego drutu kolczastego. - Pytanie do wszystkich nieodpowiedzialnych polityków, którzy kontestują druty kolczaste na polskiej granicy. Dlaczego wychodząc z własnych mieszkań zamykacie drzwi, montujecie alarmy itd? - zwrócił się przedsiębiorca do internautów.

         Popierasz JAKUBIAKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl