cseUfPCLCMiisXM6XqLneF9DgoNNRt7CpU6EN3dh.jpeg

Piotr Bałtroczyk zareagował na informacje o Ryszardzie Czarneckim. Europoseł Prawa i Sprawiedliwości będzie ubiegać się - choć jeszcze nieoficjalnie - o stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Czarnecki zajmujący obecnie stołek wiceprezesa ds. międzynarodowych powalczy o fotel szefa polskiej siatkówki. Polityka zgłosił do konkursu dolnośląski związek piłki siatkowej.

- Jestem wdzięczny Dolnośląskiemu Związkowi Piłki Siatkowej za rekomendację, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Podobnie jak pozostali kandydaci - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Czarnecki.

- Dopiero po ostatecznej decyzji ws. kandydowania przedstawię swój program. Obecnie pracują nad nim eksperci. Nie wychodzę przed szereg – dodał europoseł.

Bałtroczyk o Czarneckim: Oszust!

Na doniesienia dotyczące Czarneckiego zareagował na Facebooku Piotr Bałtroczyk. Popularny satyryk nie ma dobrego zdania o polityku PiS.

- Ryszard Czarnecki, dobrowolny uchodźca z krainy rozumu i przyzwoitości, oszust, hochsztapler, oszczerca nie podjął jeszcze decyzji o kandydowaniu na stanowisko prezesa PZPS. Nad jego programem, w przypadku pozytywnej decyzji, pracują eksperci. Mogę ten program bucu stworzyć ci za darmo: kraść, wyłudzać, kłamać, oszukiwać. Rekomendacji Czarneckiemu udzielił Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej. Hańba. J***ć polską siatkówkę - pisze oburzony zachowaniem związku Piotr Bałtroczyk.

               Piotr Bałtroczyk - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl