E9D4BLSX0AQCVOr_1.jpg

Do aktu wandalizmu doszło przed biurem poselskim posłanki Prawa i Sprawiedliwości Teresy Wargockiej. Jest pierwszy komentarz parlamentarzystki.

Na profilu Twitterowym Teresy Wargockiej reprezentującej szeregi ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego pojawił się w środę post informujący o ataku na jej biuro poselskie, a konkretnie na tablicę przed biurem.

Na tablicy nieznany sprawca/y namalował sprayem słynne 8 gwiazdek oznaczających "Je*** PiS" oraz znak Anarchistów.

Posłanka oskarża

Teresa Wargocka już wie, kto jest winien ataku na jej tablicę. Posłanka obwinia... Donalda Tuska oraz posła Adama Szłapkę za narrację, jaką posługują się politycy w mediach.

- Nastroje anty PiS @pisorgpl podsycane przez @donaldtusk i posła @adamSzlapka dotarły do Mińska Mazowieckiego - stwierdza posłanka.

Pod tweetem parlamentarzystki pojawiły się odpowiedzi internautów:

"Kiedy do was dotrze, że te akty wandalizmu biorą się z waszej hipokryzji i traktowania wyborców jak idiotów? Kiedy zrozumiecie że jeśli dalej będziecie postępować czeka nas wojna domowa? A co do samego wandalizmu zacytuję pewną polityczkę @pisorgpl "nie popieram, ale rozumiem"".

"Kto sieje wiatr Tereniu-zbierze burze. Nie uczyli cię tego?".

"Najwidoczniej większość obywateli was nie chce. Kiedy mniejszość próbuje rządzić większością zawsze wzbudza to niechęć i agresję. Czas na wybory".

        Popierasz WARGOCKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl