Aaaaaaaakukzizisrrr.jpg

Paweł Kukiz udzielił wywiadu dziennikowi "Rzeczpospolita". Lider Kukiz'15 dzieli się swoimi przemyśleniami po szeroko komentowanym ostatnim posiedzeniu Sejmu.

Na Pawła Kukiza spadła w ostatnich dniach wielka fala krytyki za wspieranie w Sejmie Prawa i Sprawiedliwości. "Antysytemowowiec" jak o Kukizie mówili jeszcze do niedawna komentatorzy, zagłosował wraz ze swoimi posłami ręka w rękę z politykami PiS ws. "Lex TVN".

- Poseł Kukiz były rockman i antysystemowiec, a obecnie pogubiony polityk-amator, w sposób bezsensowny i nieodwracalny zmarnował dorobek 50 lat swojego życia - ocenia poseł Dariusz Rosati.

Kukiz reaguje

W najnowszym wywiadzie, jakiego Paweł Kukiz udzielił dziennikowi "Rzeczpospolita" polityk zapowiada swoje kolejne ruchy w Sejmie, wśród nich m.in.; obrona na stanowisku obecnej Marszałek Sejmu Elżbiety Witek.

- Jednym z punktów umowy, którą zawarłem z prezesem Kaczyńskim, jest wspieranie PiS również w sprawach personalnych do końca tej kadencji - tłumaczy Kukiz i broni reasumpcji zarządzonej przez Witek; - Zrobiła dobrze, bo bez powtórzenia głosowania rząd znalazłby się w katastrofalnej sytuacji.

Jak zagłosuje Kukiz ws. ewentualnego senackiego weta dotyczącego lex TVN? - Będę głosował za odrzuceniem senackiego weta ws. lex TVN.

- W moim interesie – a konkretnie w interesie naszych postulatów, niezmiennych od 2015 r. – jest dalsze sprawowanie władzy przez PiS, bo jedynie ten rząd i jego trudna dziś sytuacja daje mi nadzieje na ich uchwalenie - przekonuje lider Kukiz'15.

        Popierasz KUKIZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl