105603541_1468951383287676_7613088754026077603_n.jpg

Legendarny prezenter programu "Jaka to melodia?" Robert Janowski zabrał głos na temat Pawła Kukiza. Wypowiedź nawiązuje do sejmowego głosowania lidera Kukiz'15 ws. "lex TVN".

Paweł Kukiz mierzy się w ostatnich dniach, z krytyką jakiej jeszcze nie doświadczył zasiadając w Sejmie. W środę większość sejmowa przegłosowała ustawę uderzającą w TVN. Wśród polityków, którzy podnieśli rękę za nowym pomysłem Jarosława Kaczyńskiego znalazł się Paweł Kukiz.

- Poseł Kukiz, były rockman i antysystemowiec, a obecnie pogubiony polityk - amator, w sposób bezsensowny i nieodwracalny zmarnował właśnie dorobek 50 lat swojego życia - wypowiada się poseł Dariusz Rosati.

Kukiz się broni

Unikający w ostatnich dniach mediów Paweł Kukiz zaczął odpowiadać na słowa krytyki pod swoim adresem. W pierwszej kolejności stwierdził w rozmowie z portalem Wirtualne Media, że domaga się przeprosin od stacji TVN24 na materiały na swój temat po przegłosowaniu przez Sejm "lex TVN" dodając jednocześnie, że hejt skierowany w jego stronę jest większy niż ten, z którym się mierzył zamordowany prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Następnie Paweł Kukiz w rozmowie z Polską Agencją Prasową stwierdził; - Dziwię się, że ludzie są zaskoczeni sposobem głosowania naszych posłów nad ustawą medialną w sytuacji, gdy od 2015 r. mówimy o dekoncentracji mediów (...) Nie bardzo rozumiem, dlaczego akurat na mnie ten cały hejt się wylał.

Janowski o Kukizie

W gąszczu wypowiedzi na temat Pawła Kukiza swoją opinią o byłym muzyku podzielił się Robert Janowski. Ex prezenter programu "Jaka to melodia?" zareagował na wpis na Facebooku Janusza Panasewicza.

- Zawsze bylem wstrzemięźliwy co do tego osobnika ( wiadomo; muzyk, fajny kolega etc), ale to, co stało się dziś., na oczach ludzi jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju - napisał Panasewicz odpowiadając na zachowanie Kukiza w Sejmie (wpis został polubiony przez 45 tys. osób!).

Pod postem znalazł się komentarz Roberta Janowskiego. - Sprzedawczyk! Maluczki człowiek - ocenił popularny prezenter telewizyjny Kukiza.

aaaaaaaladurytyrrur.png

        Popierasz JANOWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl