photo_65446_1617267442_big.jpg

Publicysta Rafał Woś odniósł się do ostatnich poczynań politycznych Pawła Kukiza. Lider Kukiz'15 poparł PiS w ataku na stację TVN24.

Jeżeli mielibyśmy wybrać negatywnego bohatera mijającego tygodnia, to z całą pewnością zostałby nim Paweł Kukiz. Polityk uważający się jeszcze kilka lat temu za antysystemowca i przeciwnika PiS-u, poparł Zjednoczoną Prawicę w kluczowym glosowaniu dotyczącym przyszłości mediów w Polsce.

- Paweł Kukiz reprezentuje dziś wszystkie te cechy, których nienawidzimy u polityków - ocenia byłego muzyka dziennikarz Janusz Schwertner.

- Powiedzmy to otwarcie. Kukiz był słabym muzykiem, potem jeszcze słabszym politykiem i posłem. Jakim jest człowiekiem widzieliśmy dzisiaj wszyscy - reagował na ostatnie posiedzenie Sejmu adwokat Jakub Wende

Kukiz się broni

Lider Kukiz'15 współpracujący od niedawna z Jarosławem Kaczyńskim domaga się przeprosin od stacji TVN24 za materiały z ostatnich dni na swój temat. Jeżeli telewizja tego nie uczyni, polityk nie zamierza się w niej pojawiać.

Woś chwali Kukiza

Na temat szeroko komentowanego zachowania Kukiza w Sejmie wypowiedział się na Twitterze publicysta Rafał Woś (salon24.pl). Dziennikarz widzi w Kukize "prawidziwego polityka". 

- Paweł Kukiz ma swój chrzest bojowy. Jak przetrzyma może być prawdziwym politykiem, a nie tylko sezonową atrakcją. Wczoraj Kukiz stał się też prawdziwym antyestabliszmentowcem. A nie tylko wannabe. Ciekawe czy go złamią tą nagonką - ocenia publicysta.

            Popierasz WOSIA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl