aaaadrtyhygyhyhh.jpg

Afera mailowa niezwalania. W sieci pojawił się kolejny e-mail szeroko komentowany przez internautów. Tym razem w roli głównej występuje Joachim Brudziński.

"Cześć Wujku" - to mogą być dzisiaj najczęściej cytowane dwa słowa w mediach społecznościowych. W ten sposób rozpoczyna się e-mail zaadresowany do europosła Prawa i Sprawiedliwości Joachima Brudzińskiego.

Rodzina+

E-mail rozpowszechniony w internecie dotyczy przyszłego zatrudnienia dla krewnych polityka PiS. Nadawczyni pisze w nim o swoich oczekiwaniach względem przyszłego pracodawcy - w skonkretyzowaniu całej sprawy miał pomóc były szef MSWiA Joachim Brudziński.

- Cześć wujku, w załączeniu przesyłam nasze aktualne CV oraz opisy stanowisk na których pracowaliśmy obecnie (zał. 1). Myśleliśmy nad twoją propozycją, jednak nadal bardziej skłanialibyśmy się w stronę Rzeszowa, nawet ze względu na studia czy możliwość wynajęcia mieszkania. Nie chcemy jednak robić kłopotów i jeśli będzie problem ze znalezieniem czegoś w Rzeszowie, to Grupę Azoty Tarnów również bierzemy pod uwagę. W pierwszej kolejności myśleliśmy nad PGE" - pisze kobieta do Brudzińskiego. 

***

- Obsługa top. Nie dość, że w małżeńskim pakiecie, to jeszcze sobie mogli wybrać spółkę - komentuje dziennikarz Onetu Kamil Dziubka.

Doniesienia dotyczące Bródzieńskiego szybko zostały podłapane przez komentatorów i internautów. 

           Popierasz PiS - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl