29677724357_bbe0cb0f22_c_2.jpg

Europoseł Joachim Brudziński zareagował na przegłosowanie przez Sejm ustawy "lex TVN". - Cierpliwie robimy to, co obiecaliśmy Polakom - komentuje polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Wielkie emocje wzbudziło wczorajsze zachowanie polityków PiS i posłów Kukiz'15 w Sejmie. Przeforsowana została nowelizacja ustawy dotycząca mediów. Nowe prawo uderza w stację TVN24.

Co o sprawie uważa Brudziński?

Do wydarzeń w Sejmie jak i na ulicach odniósł się na Twitterze Joachim Brudziński. Polityk odpowiada przeciwnikom obecnej władzy.

- "Pokrzyczeli, w paroksyzmach wściekłej bezsilności dali pokaz "oksfordzkiego" buractwa. Nie pomógł im #krulUE, ani egzaltowane tyrady red. Lisa. Przegrali. "Demokraci"od siedmiu boleści kwestionują demokratyczną większość, a my cierpliwie robimy to, co obiecaliśmy Polakom. Wszystkim PObudzonym i rozedrganym od bezsilnej nienawiści i agresji "demokratom", chciałbym życzyć spokojnej nocy. Pamiętajcie kochani, Demokracja!!! Demokracja!!! Demokracja!!!" - komentował europoseł.

Były szef MSWiA podzielił się dodatkowo opinią na temat odsunięcia od władzy swojej formacji. - Zawsze dopuszczam możliwość przegrania, ale jedynymi, którzy mogą nas odsunąć od władzy to Polacy przy urnach wyborczych. Naiwna jest nadzieja, że przestraszymy się Tuska, Giertycha czy zwołanej przez totalnych i TVN24 agresywnej dziczy pod Sejmem - napisał Brudziński o protestach w obronie TVN24.

     Popierasz BRUDZIŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl