E8g3xevWQAUeLmI.jpg

Internauci zwrócili uwagę na zachowanie posła Marka Suskiego w czasie sejmowej komisji poświęconej ustawie "lex TVN".

Sejm będzie w środę głosował nad nowelizacją ustawy dotyczącej radiofonii i telewizji. Zmiany autorstwa Prawa i Sprawiedliwości uderzają w telewizję TVN24.

Głosowanie wieczorem w Sejmie

Wydaje się, że obóz Zjednoczonej Prawicy jest pewny posiadania większości w Sejmie do przegłosowania zmian na rynku medialnym. Senator Bogdan Borusewicz zauważa jednak, że przegłosowanie ustawy w Sejmie może jeszcze nie oznaczać osiągnięcia celu Jarosława Kaczyńskiego.

- PiS jest w stanie przepchnąć ustawę w sprawie likwidacji TVN. Poranne głosowania pokazały, że ma od 225 do 228 posłów. Nie starczy to jednak do odrzucenia veta Senatu, do którego potrzeba 231 głosów. Już teraz z tego powodu nie wprowadził pod obrady Sejmu sprawy immunitetu Banasia, bo do tego też potrzebuje takiej liczby głosów - komentuje senator Bogdan Borusewicz.

Suski na komisji

Internauci zwrócili uwagę na absurdalne zachowanie posła Marka Suskiego w czasie sejmowej komisji. Polityk miał na twarzy założoną maseczkę i mimo to zasłaniał usta, by nikt nie odczytał słów z ruchu jego warg...

               SUSKI JEST INTELIGENTNY - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl