230287799_10220324109393442_8135469890749188830_n.jpg

Emerytowany komisarz Jacek Wrona odniósł się do jednej z  wypowiedzi przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska. Mundurowy popiera obecny obóz władzy. 

Donalda Tusk raz po raz od kiedy wrócił do polskiej polityki, rozjusza sympatyków Zjednoczonej Prawicy swoją codzienną aktywnością. 

- Jak długo będzie rządziła ekipa Czarnków, Ziobro, tych mizoginów, to kobieta będzie miała poczucie, że jest drugim sortem - wypowiedział się były szef Rady Europejskiej. 

Co na to komisarz Wrona?

Były policjant zareagował z w mediach społecznościowych z oburzeniem na słowa Tuska poświęcone kobietom. Wronie odpowiedziała jedna z internautek. 

- Tuskowy "raj kobiet". Gdy on haratał w gałę, a towarzysze z PO spijali frukta w "Sowie"! Gro kobiet harowało za 3,50 pln/h, przed głodem rodziny ratował je zeszyt a mdlejące w szkole z głodu dzieci, dokarmiane były kanapkami od nauczycieli. Na zachodzie robiły za służące! - napisał emerytowany mundurowy. 

Wrona dodaje, że jego żona codziennie się modli z wdzięczności za to, że na polskiej scenie politycznej mamy takich ministrów jak Przemysław Czarnek czy Zbigniew Ziobro.
            Popierasz WRONĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl