aaaaaaaaaaaaaaaaaaalsdrthyhh.png

W czwartek wystartował Pol'and'Rock Festival, czyli polski Woodstock. Koncert w tym roku odbywa się pierwszy raz na lotnisku Makowice-Płoty w woj. zachodniopomorskim.

"Woodstockowiczów" powitał ze sceny organizator koncertu lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.

- Znów stanowimy miejsce, gdzie potrafimy być ze sobą tolerancyjni, piękni, mili, mówimy sobie "dziękujemy". Nie pytam was o religię, politykę. Pytam was o miłość, przyjaźń, muzykę - to są ważne elementy naszego bycia ze sobą - mówił Owsiak i zachęcał publiczność do minutowej refleksji nad śmiercią osób zakażonych COVID-19.

Każdy uczestnik festiwalu może poddać się testowi na obecność koronawirusa. - Do tej pory jedna osoba miała test pozytywny, natychmiast miała przeprowadzony drugi test, następnie test PCR i niestety cały czas był pozytywny. Ta pani była szczepiona, ale wraz z mężem wróciła do domu, do Krakowa. (...) Spotykamy się z osobami, które są zaszczepione i poddajemy się tym testom - zapewniał Owsiak.

Łona: Je***ć PiS

Na scenie podczas pierwszego dnia festiwalu pojawił się popularny raper Łona. Artysta podzielił się z publicznością - zachęcajać ją do tego samego - swoimi antyrządowymi poglądami. "Je*** PiS", "JE*** PiS mocno mocno mocno" - mogliśmy usłyszeć ze sceny.

              Popierasz ŁONĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl