569478609.jpg

Wielkim sukcesem zakończył się środowy start polskich wioślarek w Tokio. Polska "4" zdobyła srebrny medal na Igrzyskach.

Pierwsze koty za płoty można było powiedzieć po wczorajszym starcie polskich wioślarek w Japoni. Wreszcie Polska zdobyła swój pierwszy medal w Tokio.

Gratulacje dla wioślarek

Po zwycięstwie naszej czwórki w stronę wioślarek skierowanych zastało wiele słów gratulacji. Jednak co może dziwić zabrakło słów pochwały zarówno od premiera Mateusza Morawieckeigo jak i prezydenta Andrzeja Dudy.

Szef rządu PiS dopiero dzisiaj, jak wydaje się po gorzkich słowach ze strony internautów, odniósł się do sukcesu wioślarek.

- Srebro naszych wspaniałych wioślarek z czwórki podwójnej podnosi morale całej naszej ekipy; wielkie gratulacje i podziękowania dla Agnieszki Kobus-Zawojskiej, Katarzyny Zillmann, Marty Wieliczko i Marii Sajdak oraz całego sztabu szkoleniowego - napisał Morawiecki na Facebooku.

Duda milczy

W dalszym ciągu na temat sukcesu wioślarek głosu nie zabrał bardzo aktywny zazwyczaj sportowo prezydent Andrzej Duda. Zdaniem komentatorów brak głosu Dudy może mieć drugie dno...

              Popierasz DUDĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl