z26702440QJaroslaw-Jakimowicz.jpg

Jarosław Jakimowicz zabrał głos na temat głośnej sprawy - nowej koncesji dla telewizji TVN24. Stacja w dalszym ciągu nie może być pewna, że będzie miała możliwość dalszego nadawania za 60 dni.

Trudno wyobrazić sobie scenariusz, że TVN24 przestanie mieć możliwość nadawania. Z każdym jednak dniem przybliżamy się właśnie to takiego rozwiązania. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie zmienia swojego stanowisko względem telewizji, PiS w Sejmie stara się przepchnąć nowelizację ustawy o mediach, a władze partii liczą posłów gotowych zagłosować za "lex TVN".

Wirtualna Polska poinformowała w środę, że w przypadku braku zgody Sejmu na zmiany w prawie medialnym, do akcji wkroczy Trybunał Konstytucyjny Juli Przyłębskiej.

- Wychodzi na to, że TVN to jest jakaś kompletna obsesja Jarosława Kaczyńskiego - komentuję sprawę dziennikarz Szymon Jadczak z wp.pl.

Jakimowicz atakuje TVN

Na temat telewizji z ulicy Wiertniczej wypowiedział się prezenter TVP Jarosław Jakimowicz. Gwiazdor telewizji kierowanej przez Jacka Kurskiego wprost pisze w social mediach, że liczy na to, iż TVN24 nie będzie mieć przedłużonej koncesji a samych pracownik telewizji nazywa "szmaciarzami".

- "Jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto 💪 ŚPIESZCIE ŚIĘ SZMACIARZE ZADAWAĆ PYTANIA" - napisał Jakimowicz w stronę przedstawicieli TVN-u.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

           Popierasz JAKIMOWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl