AAAAAHaamoera.jpg

Iwona Hartwich odniosła się do materiału "Faktów" TVN dotyczącego protestu osób z niepełnosprawnościami w Sejmie w 2018 r. Telewizja przypomina swoje materiały w związku z 20-leciem stacji.

Nadal niepewna jest przyszłość telewizji TVN24 za sprawą decyzji KRRiTV o nieprzedłużeniu na ten moment stacji koncesji na nadawanie. Obecna obowiązywać będzie jeszcze przez 61 dni.

- Na gruncie polskiego prawa nie ma podstaw do tego, by koncesja nie została nam udzielona - stwierdził w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Michał Samul, redaktor naczelny TVN24 i Faktów TVN.

"Fakty" przypominają protest niepełnosprawnych

20-lecie telewizji z ulicy Wiertniczej to dobry moment na podsumowanie i pochwalenie się swoimi dotychczasowymi dokonaniami. Telewizja przypomina w swoich programach materiały z centrum wydarzeń, w których uczestniczyła. Jednym z takich materiałów, które stacja zdecydowała się przypomnieć, był protest osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów w Sejmie w 2018 r.

Na wspomnienie zareagowała obecna wówczas w Sejmie - dzisiaj posłanka - Iwona Hartwich.

- PiS nigdy nie powinien rządzić w naszym kraju. Nikczemni ludzie pozbawieni empatii i człowieczeństwa nie szanują nikogo! Codziennie znęcają się nad osobami z niepełnosprawnościami i naszymi rodzinami wyrażając świadomie zgodę na życie w biedzie i nędzy za głodowe świadczenia. Bezpardonowo okradają i zabierają co dali np. Fundusz Solidarnościowy - pisze posłanka KO na Facebooku.

- Nasz protest został zawieszony - ostrzega Iwona Hartwich rządzących.

#Pis nigdy nie powinien rządzić w naszym kraju. Nikczemni ludzie pozbawieni empatii i człowieczeństwa nie szanują nikogo! Codziennie znęcają się nad osobami z niepełnosprawnościami i naszymi rodzinami wyrażając świadomie zgodę na życie w biedzie i nędzy za głodowe świadczenia Bezpardonowo okradają i zabierają co dali np. Fundusz Solidarnościowy ..... Nasz protest został zawieszony♿

Opublikowany przez Iwonę Hartwich Sobota, 24 lipca 2021

           Popierasz HARTWICH - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl