187536000_4147414068648756_6842538499579357091_n.jpg

Przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku województwa zachodniopomorskiego - Małgorzata Jacyna Witt pochwaliła się w niedzielę w sieci swoim upadkiem z roweru. Internauci nie mieli litości dla polityczki.

Jacyna-Witt należy do grona polityczek bardzo aktywnych w social mediach. Szczecińska radna komentuje bieżące wydarzenia z ogólnokrajowej polityki, wywołując co jakiś czas skandal.

Pod koniec maja gdy politycy opozycji zaczęli wypominać rządzącym brak realizacji projektu związanego z budową promów w Szczecinie, Jacyna-Witt komentowała: - Mamy sukcesy jako Polska, mamy świetnie funkcjonujące firmy, wzrost gospodarczy, świetne wyniki i najniższe bezrobocie. Będziemy budować statki, najpierw odbudowujemy potencjał rozkradzionych za PO stoczni. I srał kot tę mało ważną stępkę!

Innym razem radna PiS popisała się oryginalnym stwierdzeniem, że prezydenta miasta powinni wybierać... radni. Wszystko w kontekście przegranych wyborów przez kandydata PiS w Rzeszowie.

Jacyna-Witt na rowerze

W niedzielę Małgorzata Jacyna-Witt zdecydowała się zwrócić uwagę internautów swoim upadkiem na rowerze. Radna umieściła zdjęcie, na którym leży na ścieżce rowerowej z obolałą miną...

- Rozwaliłam się na rowerze, bo w ścieżce rowerowej jest koszmarna dziur, której nie można objechać - skarży się polityczka.

Dalej Jacyna-Witt skarży się na reakcje internautów po tym, jak zamieściła zdjęcie. - Wszyscy życzą mi wszystkiego najgorszego, nikt nie zainteresował się dziurą - narzeka przedstawicielka partii Jarosława Kaczyńskiego.

             Popierasz JACYNĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl