51287162058_895cace823_c.jpg

Jak informuje dziennik "Super Express" Jarosław Kaczyński złożył obietnicę posłom swojego ugrupowania podczas dwudniowego posiedzenia klubu PiS w Ożarowie Mazowieckim.

Od piątku do soboty trwało posiedzenie wyjazdowego klubu PiS. Wśród tematów poruszonych przez rządzących był między innymi Polski Ład oraz nepotyzm w strukturach obozu władzy.

- Realizacja programu Polski Ład, w tym pakietu rolniczego, to dominujący tematem podczas piątkowego wyjazdowego posiedzenia klubu PiS - mówił Terlecki mediom.

Temat nepotyzmu się pojawił? - Tylko jako przypomnienie i jakby uściślenie jeszcze pewnych szczegółów - dodał szef klubu PiS.

Podwyżka pensji dla posłów

Dziennik "Super Express" donosi o obietnicy, jaką miał złożyć Jarosław Kaczyński posłom swojego ugrupowania. Nie jest tajemnicą, że parlamentarzystom bardzo nie spodobała się obniżka wynagrodzenia, która miała miejsce trzy lata temu i wyniosła aż 20 proc.

- To świetna karta przetargowa, by przekonywać polityków innych partii do poparcia dobrych rozwiązań dla Polski w Polskim Ładzie - mówi w rozmowie z SE anonimowy rozmówca związany ze środowiskiem PiS.

          Popierasz podwyżkę - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl