51307114135_b0ae4c83de_c.jpg

Premier Mateusz Morawiecki pojawił się w czwartek w Tykocinie. Szef rządu zachęcał mieszkańców do popierania Polskiego Ładu.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości objeżdżają Polskę wzdłuż i wszerz zachwalając program odbudowy po COVID-19 (choć pandemia jeszcze trwa).

- Polski Ład to logiczna całość. Nasz program jest dobrze przeliczony i przeanalizowany, to system naczyń połączonych. Polski Ład to realna poprawa losu Polaków - zapewniał Morawiecki.

Rodzina, samochód i dom

Szef rządu Zjednoczonej Prawicy przekonywał mieszkańców Tykocina do zmian, jakie zajdą po wprowadzeniu Polskiego Ładu. Na horyzoncie po zmianach - zdolność zakupu samochodu bez brania kredytu oraz deklaracja ze strony premiera że "rodziny będzie stać na dom bez zgłoszenia, bez kierownika budowy".

Do słów premiera odniósł się na Twitterze były premier a obecnie europoseł prof. Marek Belka. - Morawiecki obiecuje samochód bez kredytu dla każdej rodziny. Oczywiście polski i elektryczny. Na kolejnych spotkaniach każda rodzina otrzyma swój prom i prywatny centralny port komunikacyjny - wyśmiewa Belka Morawieckiego. 

      Popierasz MORAWIECKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl