Aaaaaawadirytyud.jpg

Wadim Tyszkiewicz zareagował na nagonkę mediów publicznych wymierzonych przeciwko Donaldowi Tuskowi. Senator niezrzeszony wspomina zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

TVP nieustannie atakuje przewodniczącego Platformy Obywatelskiej od momentu gdy okazało się, że ten podjął decyzję o powrocie do polskiej polityki. Telewizja kierowana przez Jacka Kurskiego bez przerwy przedstawia Tuska jako polityka mającego reprezentować interesy Niemiec.

- Byliśmy już wszystkim: gorszym sortem, kanaliami, zdradzieckimi mordami. Ja jestem od pewnego czasu Niemcem na pełnym etacie - mówił Tusk o nagonce TVP na swoją osobę w czasie przemówienia w Gdańsku.

Tyszkiewicz o TVP

Senator Wadim Tyszkiewicz podzielił się na swoim Facebooku refleksją na temat działalności mediów publicznych. Konkretnie sprawa dotyczy środowego wydania programu "Jedziemy" Michała Rachonia.

- Wybrałem się na śniadanie do restauracji sejmowej. Na wielkim telewizorze "Jedziemy" TVP, a jakże. Z ekranu wylewa się szambo chamstwa, głupoty i nienawiści. Tylko kwestią czasu jest, kiedy to szambo wybije i wymiesza się z krwią na ulicach. A na ekranie: Tusk z Merkel, Tusk po niemiecku, Tusk z Putinem... obrazy z Tuskiem bez głosu, z nachalnym i podłym komentarzem Rachonia... Tusk, Tusk, Tusk. Wniosek jeden: pisowcy obs... się Tuskiem. Ten pisowski ściek porwał Adamowicza, mam nadzieję, że nie porwie Tuska - pisze Tyszkiewicz.

- Poprosiłem kelnerów o przełączenie tv na inny kanał, obojętnie który. Rzucili się na mnie pisowscy konsumenci, lubujący się w taplaniu się w szambie, krzycząc, że są w większości i nie życzą sobie zmiany kanału. Nie dało się. Doszło do awantury. W restauracji też rządzi PiS. Życzyłem smacznej kawy z dolewką szamba i zmieniłem miejsce. Uważam, że każdy, kto płynie z tym szambem i przykłada rękę w jakiejkolwiek formie do utrwalania władzy neobolszewików niszczących ten kraj, powinien byś objęty totalnym ostracyzmem. Każdy, kto z lubością tapla się w szambie TVP nie jest godzien, żeby podać mu rękę. Poziom nienawiści sączony z tub propagandowych władzy przekracza już czerwoną linię. Kiedy to szambo się przeleje, a poziom napięcia w kraju przekroczy wartość krytyczną, może być już za późno - stwierdza wieloletni prezydent Nowej Soli.

         Popierasz TYSZKIEWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl