Aaaawotupol.jpg

Michał Wójcik umieścił w sieci komentarz poświęcony aktywności Donalda Tuska. Minister w KPRM oskarża lidera opozycji o wprowadzenie "języka nienawiści" do debaty publicznej.

Donald Tusk wrócił do polskiej polityki i skupił całą uwagę obozu władzy na swojej osobie. Nie ma dnia w ostatnich dwóch tygodniach, by media publiczne nie atakowały nowego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

Tusk do dziennikarki TVP

Lider PO rozwścieczył we wtorek zwolenników Zjednoczonej Prawicy swoimi słowami w kierunku przedstawicielki telewizji polskiej.

- Zwrócę się do funkcjonariuszki telewizji PiS-owskiej, rządowej. Nie będę odpowiadał na pytania tych, którzy zaangażowali się w nagonkę, bo wam serdecznie współczuję, ale mogę ewentualnie debatować i rozmawiać z mocodawcą, znaczy z prezesem Kaczyńskim - powiedział Tusk.

Wypowiedź byłego premiera spotkała się z falą krytyki ze strony szeroko pojętego środowiska "dobrej zmiany". Krytycznie na zachowanie premiera zareagował między innymi szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski,

Na temat Tuska wypowiedział się także minister w KPRM Michał Wójcik.
             Popierasz WÓJCIKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl