57antpn5utepyk2czrek2rsr724whh55.jpg

Marek Suski gościł we wtorek na antenie TVP INFO. Poseł Prawa i Sprawiedliwości atakował przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska.

Nie ma dnia w ostatnim czasie by media publiczne nie zajmowały się nowym lider opozycji - Donaldem Tuskiem. Były premier jest przedstawiany przez TVP permanentnie jako polityk proniemiecki jak i prorosyjski.

Suski o Tusku

Marek Suski pojawił się w programie "Jedziemy" na antenie TVP Info. Politykobozu rządzącego komentował poniedziałkowe wystąpienie Donalda Tuska w centrum Gdańska.

- Byliśmy już wszystkim: gorszym sortem, kanaliami, zdradzieckimi mordami. Ja jestem od pewnego czasu Niemcem na pełnym etacie - przemawiał Tusk na Długim Targu, nawiązując do narracji PiS-u.

Co na to Suski?  – Nie wiem, czy to żart, czy przyznanie się do faktów. Jeżeli popatrzymy na to, jakie ma dokonania Tusk, i jak dzielnie służył interesom niemieckim, można powiedzieć, że ma takie zasługi. Gdyby miał jakieś zasługi dla Polski, to by je wymieniał, a nie tylko atakował PiS i przedstawiał wizję Armagedonu - powiedział wiceprzewodniczący klubu PiS.

         Popierasz SUSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl