24795632102_bc10b8e4f9_c.jpg

Elżbieta Rafalska broni Elżbietę Witek po sobotnim przemówieniu w Otyniu w województwie lubuskim. Marszałek Sejmu atakowała przeciwników rządu Zjednoczonej Prawicy.

- Jakbym się nie zgadzała z decyzjami rządu, to nigdy od takiego rządu nic bym nie wzięła - mówiła Witek o programach socjalnych zapoczątkowanych przez koalicję rządzącą.

- Warto by się było unieść honorem i od tego wrednego rządu PiS-u tego nie brać. A bierzecie, bierzecie. Bez żadnych skrupułów bierzecie i narzekacie - dodawała polityczka PiS.

Krytyka Witek

Na marszałek Sejmu spadła lawina krytyki za dzielenie wyborców na tych, którzy powinni pobierać socjal z czystym sumieniem i tych, którzy nie powinni wyciągać dłoni po państwowe pieniądze.

- "Warto by się było unieść honorem i od tego wrednego rządu PiS tego nie brać" - powiedziała szczerze protestującym obywatelom pani Witek o 500+. Może rząd niech się uniesie honorem i podatki pobiera tylko od tych, którzy go popierają - komentuje ekonomista Robert Gwiazdowski.

Rafalska broni Witek

Europosłanka Elżbieta Rafalska staje w obronie Witek po krytyce jaka spadła na marszałek Sejmu w ostatnich godzinach. Należy zaznaczyć, że obecna na spotkaniu w Otyniu Rafalska także jest ostro krytykowana za swoje słowa "opozycja nam zdziczała".

         Popierasz RAFALSKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl