E6ErIwjXsAER1o3.jpg

Zbigniew Girzyński gościł w poniedziałek w programie "Rozmowa Piaseckiego" w TVN24. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół w czasie rozmowy.

Girzyński do niedawna zasilał szeregi Prawa i Sprawiedliwości. 25 czerwca zdecydował się na opuszczenie partii Jarosława Kaczyńskiego.

- Czynimy to dlatego, że chcemy naszą postawą, formacją na razie parlamentarną, współpracując z innymi siłami, stworzyć nadzieję dla tych wszystkich, którzy poczuli się przez PiS, tak jak my, w pewnym momencie zostawieni - tłumaczył Girzyński, krytykując zapisy "Polskiego Ładu".

Girzyński w TVN24

Były poseł PiS wypowiadał się w "Rozmowie Piaseckiego" między innymi na temat tzw. ustawy anty-TVN.

- Myślę, że w dużej mierze to przede wszystkim wrzutka medialna (...) Po co w takiej sytuacji się taką ustawę w ogóle zgłasza wiedząc z góry, że szanse na jej przeprowadzenie są mizerne? Ona ma z jednej strony odwrócić uwagę od tego, że w obrębie koalicji jest także spór o wiele ważniejszy, dotyczący "Nowego ładu" - oceniał Girzyński.

Internet śmieje się z Girzyńskiego

Internauci zwrócili uwagę na miejsce, z którego Zbigniew Girzyński łączył się ze studiem TVN24. W domu polityka możemy zobaczyć... jego własne zdjęcie w ramce. "Wy też macie swoje zdjęcie w ramce"? - pyta jeden z internautów wyśmiewając posła. Na fotografię zareagował także Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski.

      Popierasz GIRZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl