16665583_721142094725801_7797722224981657552_o.jpg

Jakub Bierzyński skomentował powrót Donalda Tuska do polskiej polityki. Publicysta nie ukrywa, że stęsknił się za polityką uprawianą przez byłego premiera.

Donald Tusk wrócił na polską scenę polityczną zaledwie 9 dni temu. Od tego czasu zdążyło się jednak wiele wydarzyć - nie ma dnia, by media publiczne nie starały się zdyskredytować nowego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

- To co robi TVP od powrotu Donalda Tuska to jest jakiś amok. Z osobistą namiętnością, niechęcią, fiksacją prezesa tej ponurej instytucji w tle - ocenia dziennikarz Konrad Piasecki.

Bierzyński pozytywnie o Tusku

Na temat powrotu Tuska na stanowisko przewodniczącego Platformy Obywatelskiej wypowiedział się w rozmowie z portalem crowdmedia.pl publicysta i socjolog Jakub Bierzyński.

- Jeżeli ktoś może zjednoczyć opozycję, to jest to właśnie Donald Tusk. Głównie z tego względu, że jest politykiem spełnionym i co najważniejsze doświadczonym, który nawet jeżeli nie zjednoczy opozycji, to moim zdaniem zaproponuje inną formę współpracy, która umożliwi pokonanie Zjednoczonej Prawicy - przewiduje uczony.

Bierzyński dodatkowo umieścił na swoim Twitterze wpis odnoszący się do słynnej "ciepłej wody w kranie".

     Popierasz BIERZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl