38877207235_d2db5432c2_c.jpg

Joachim Brudziński odniósł się na antenie TVP INFO do planów swojego obozu politycznego ws. mediów. "My jesteśmy demokratami" - podkreśla europoseł PiS.

Prawo i Sprawiedliwość straszy telewizję TVN swoim najnowszym pomysłem dotyczącym zagranicznego kapitału w polskich mediach. Według zapowiedzianych zmian w prawie grupa TVN Grupa Discovery musiałby zmienić amerykańskiego właściciela.

- TVN ma pół roku na znalezienie kapitału polskiego - deklarował poseł Marek Suski.

Swoją myśl polityk Prawa i Sprawiedliwości następnie rozwijał. - Nie mogę wykluczyć, że spółki skarbu państwa mogłyby kupić TVN - zdradził wiceprzewodniczący klubu PiS.

Brudziński o ustawie "anty-TVN"

Pomysłu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji bronił w programie "Jedziemy" na antenie TVP Info Joachim Brudziński. Europoseł deklarował, że jego ugrupowanie nie zamierza likwidować żadnej ze stacji telewizyjnych.

- Nie mówimy o repolonizacji mediów czy siłowym przejęciu TVN. My jesteśmy demokratami, nie chcemy likwidować żadnej ze stacji, ale kiedy zadać trudne pytanie Donaldowi Tuskowi, słyszymy, że wali się demokracja, faszyzm w Polsce i trzeba zlikwidować TVP Info - komentował były szef MSWiA.

      Popierasz BRUDZIŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl