pjf6b4heprvrm6cbw3wi4rcq8rkcz9iu.png

Przemysław Czarnek wypowiedział się o 30. Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Minister był obecny w Częstochowie wraz ze swoją żoną.

Minister edukacji i nauki zjawił się w niedzielę na Jasnej Górze, by wziąć udział we mszy z okazji pielgrzymki organizowanej przez toruńską rozgłośnię na czele której stoi o. Tadeusza Rydzyk.

Polityk był chwalony w czasie przemówienia redemptorysty z Torunia. - Panie ministrze ci, którzy może nie kochają Polski i Boga, będą wszystko robić, żeby pana zniechęcić. Niech się pan nigdy nie zniechęca, nigdy się nie podda - mówił Rydzyk.

- Jeszcze raz dziękujemy panu ministrowi edukacji i nauki. Czy nie zgodzicie się, że to jest najlepszy minister edukacji i nauki po wojnie? - pytał dyrektor Radia Maryja zebranych na Jasnej Górze.

Czarnek chwali uroczystość

Po niedzielnych obchodach w Częstochowie minister Przemysław Czarnek umieścił w internecie krótki materiał filmowy z uroczystości.

- Tej siły nie zatrzyma nikt. Kościół na Jasnej Górze. XXX Pielgrzymka Rodziny - zapowiada szef resortu edukacji i nauki.

         Popierasz CZARNKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl