48438320347_e76a2bbab9_c_1.jpg

Mateusz Morawiecki pojawił się w piątek w Zielonej Górze. Szef rządu Zjednoczonej Prawicy wypowiadał się w kontekście "Polskiego Ładu".

Polacy zaczną wkrótce wracać do kraju zachęceni "Polskim Ładem"? Mateusz Morawiecki snuje wizje dotyczące powrotów Polaków, którzy wyjechali z kraju za pracą.

- O to trochę chodzi, żeby "Polski ład" tworzył takie miejsca pacy, które spowodują, że do Polski będą z powrotem przybywać ci, którzy z polski wyjechali - przewiduje Morawiecki.

- Tutaj absolwenci będą mogli znaleźć swoją wymarzoną pracę - dodawał premier.

Słowa premiera nie przekonały wielu internautów...

"A to jeszcze nie wrócili? Podobno odkąd PiS rządzi, wszyscy już wrócili, którzy wyjechali, łącznie z zapłakanymi kuzynkami".

"To samo mówili 6 lat temu. Szydło fabryki miała ratować. Gdzie te fabryki i gdzie te miejsca pracy? 6 lat! I nic. Tylko swoim partyjnym kolegom, rodzinie i znajomym miejsca pracy szykują. Nieprzyzwoite premie sobie przydzielają".

"Ci ze Szwecji chcieli wrócić, ale cały czas na prom czekają".

"Polski ład nie stworzy żadnych miejsc pracy - ludzie zarabiający 4-6 tys. brutto nie zakładają biznesów, a już na pewno nie takich, które byłyby atrakcyjne dla emigrantów zarobkowych. Zarabiający więcej na nowym ładzie tylko stracą".

     Popierasz MORAWIECKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl