uid_6fcdebec2a8d43dfe124050d5977e6b31541518150543_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_fot-tvp-info.jpg

Waldemar Kuczyński dołączył do grona osób komentujących zachowanie TVP względem Donalda Tuska. Każdy z ostatnich dni przynosi serię materiałów starających się przedstawić byłego premiera w złym świetle.

Pod adresem Telewizji Polskiej kierowanych jest bardzo wiele gorzkich słów. Wszystko za sprawą propagandowej narracji obozu Zjednoczonej Prawicy.

Powrót Donalda Tuska to wzmocnienie szeregów Platformy Obywatelskiej i tym samym całej opozycji. Rządzący robią, co mogą, by negatywnie nastawić opinię publiczną do nowego przewodniczącego PO.

Co o TVP uważa Waldemar Kuczyński?

Publicysta i były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego Waldemar Kuczyński w ostry sposób odnosi się do materiałów TVP Info.

- Wy chyba już prawie docieracie do tego, żeby patrzeć na was nie tylko, jak na pobłogosławionych przez Goebbelsa, lecz wręcz jako jego sku...ński pomiot. Czy jest jakaś granica w tym groźnym już szczuciu na Tuska. Czy to wasze skur....stwo ma jakiś kres? - zwrócił się publicysta do pracowników TVP.

- Źródło tego co robi Kurwizja, to nie jej prezes. On to płatny pachołek. Główny demon zła mieszka na Mickiewicza. To on ten iście goebbelsowski sabat uruchamiania. To on się panicznie Tuska boi i jest gotów moim zadaniem posunąć się do wszystkiego, by tę groźbę sobie usunąć - ocenia Kuczyński.

Na profilu społecznościowym na Twitterze Waldemar Kuczyński porównuje propagandę obecnej władzy do tej uprawianej w państwach totalitarnych.

        Popierasz KUCZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl