konrad-piasecki-squash.jpg

Konrad Piasecki krytykuje pracowników Telewizji Polskiej. Sprawa ma związek z zachowaniem dziennikarzy telewizji publicznej względem Donalda Tuska.

Od soboty kiedy Tusk został nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej i zastąpił na stanowisku Borysa Budkę, na byłego szefa rządu trwa permanentny atak ze strony telewizji kierowanej przez Jacka Kurskiego.

Przedstawiciele TVP podążają za Tuskiem krok w krok, starając się wyprowadzić lidera opozycji z równowagi.

- Ludzie potrzebują w Polsce rzetelnej informacji i oczywiście trzeba zrobić wszystko, żeby tego typu zwyrodnienia, jak dzisiaj TVP Info czy telewizja publiczna zmieniły zasadniczo swój charakter. Nie zastanawiałem się jeszcze nad samym postulatem likwidacji TVP Info, ale oczywiście sama ta stacja robi wszystko, żeby uzasadnić (ten projekt) - mówił we wtorek Tusk o zachowaniu telewizji publicznej.

Piasecki krytykuje telewizję Kurskiego

Do postawy pracowników TVP odniósł się na swoim Twitterze Konrad Piasecki. Dziennikarz TVN24 bardzo krytycznie komentuje działania publicznego nadawcy.

- To, co robi TVP od powrotu Donalda Tuska to jest jakiś amok. Z osobistą namiętnością, niechęcią, fiksacją prezesa tej ponurej instytucji w tle - ocenia Piasecki.

- I powrót Donalda Tuska i wspólna lista nie powiększają znacząco szans na przyrost puli głosów opozycji w wyborach parlamentarnych. Logika podpowiada, by rzeczywiście, na granicy opozycji i PiS, powstała jakaś partia buforowa PSL+Gowin, na którą wyborca PiS mógłby dość bezboleśnie przerzucić głos - dodaje dziennikarz TVN24.

           Popierasz PIASECKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl