24306482316_bdc62e3239_c.jpg

Rafał Bochenek odniósł się do wtorkowych scen w Sejmie z udziałem Donalda Tuska. Zdaniem byłego rzecznika rządu Beaty Szydło, nowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej ma trudność z... odnalezieniem się przed kamerą.

Wielkim echem odbiły się wczorajsze sceny z terenu Sejmu. Reporterzy TVP Info nie dawali wytchnienia Donaldowi Tuskowi, goniąc za nim krok w krok i zadając pytania w wielu wypadkach bez związku z jego osobą.

- Jeżeli Donald Tusk ma się tłumaczyć za Sławomira Nowaka, to Jarosław Kaczyński powinien tłumaczyć się za Adama Hofmana, Antoni Macierewicz odpowiadać na pytania o Bartłomieja Misiewicza, a PiS o ex-senatora Waldemara B. Niezatrudniony w TVP "biznesmen" pytał już drugą stronę? - komentuje całe zdarzenie dziennikarz Jacek Nizinkiwicz z dziennika "Rzeczpospolita".

Bochenek o problemach Tuska

Były rzecznik rządu a obecnie poseł PiS Rafał Bochenek skrytykował na Twitterze byłego szefa Rady Europejskiej. Zdaniem polityka obozu rządzącego Tuskowi "ciężko odnaleźć się przed kamerą jak się nie zna pytań".

         Popierasz BOCHENKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl