Aaaaaaaaaaadfgtyjiujj.jpeg

Nie milkną komentarze po dzisiejszym zachowaniu reporterów TVP względem Donalda Tuska w Sejmie. - Zachowują się jak medialni funkcjonariusze SB - ocenia pracowników TVP dziennikarka Dominika Wielowieyska.

TVP niemal bez przerwy atakuje od soboty Donalda Tuska po tym, jak były premier zdecydował się wrócić do polskiej polityki. Lider Platformy Obywatelskiej nie traci na ten moment chłodnej głowy i trzyma nerwy na wodzy.

Tusk do dziennikarki TVP

Prawą stronę sceny politycznej rozzłościły mocno dzisiejsze słowa Donalda Tuska skierowane do reporterki TVP Info. Tusk ostrzega dziennikarkę, że obecna działalność prowadzona przez telewizję publiczną doprowadzi do tragedii.

- Będzie pani moralnie odpowiedzialna za to, co musi się zdarzyć po tym, co robicie w przestrzeni publicznej. To się na pewno zdarzy. Już raz na to ciężko zapracowaliście - powiedział przewodniczący PO do pracownicy TVP.

- Sądząc z tego, co od kilku dni wyczynia tzw. telewizja publiczna, można wnioskować, że po powrocie Tuska PiS jednak wpadł w ciężką panikę - komentuje Michał Szułdrzyński z dziennika "Rzeczpospolita".

Komentarz odnoszący się do scen w Sejmie umieściła na Twitterze dziennikarka Dominika Wielowieyska.

- To nie są dziennikarze, tylko funkcjonariusze PiS, którzy wykonują polecenia polityka PiS Jacka Kurskiego - dodaje Wielowieyska.
       Popierasz WIELOWIEYSKĄ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl