193171509_1193112807792964_2348215590678684563_n.jpg

Magdalena Ogórek atakowała Platformę Obywatelską w programie "Minęła 8". Sprawa dotyczy polskiej edukacji.

Zdaniem Magdaleny Ogórek system edukacji poprawił się w ostatnich latach za sprawą rządów Zjednoczonej Prawicy. Taki wniosek można wyciągnąć po wypowiedzi prezenterki TVP na antenie publicznego nadawcy.

- Moja córka chodziła do takiej szkoły, korpo-szkoły, właśnie takiej szkoły Platformy Obywatelskiej, gdzie było zarządzanie strachem (...) to była wylęgarnia stresu, presja na dzieci, anoreksje i bulimie u dziewczynek, ponieważ dzieci nie radziły sobie z presją, którą nauczyciele wtedy ferowali - oskarżała Ogórek zwracając się do siedzącej w studiu posłanki Lewicy Anity Sowińskiej.

Internet reaguje

Internauci nie pozostali obojętni na słowa Magdaleny Ogórek i w wielu przypadkach bardzo krytycznie ocenili aktywność gwiazdy TVP w programie "Minęła 8".

"Czemu Ogórek nie posłała swojej córki do jakiejś szkoły katolickiej? Taka wierząca rodzina...".

"Jestem absolwentką liceum za czasów PiS-u i teraz sama się leczę na depresję".

"Nie słyszałam nigdy o korpo szkołach. Teraz też szkoła kończy się egzaminem. Poza tym po deformie podręczniki są praktycznie takie same, tylko okładki pozmieniali. A 3 lata gimnazjum wpakowane są w dwa".

"Bulimia. Kolejna wina Tuska. Niech ktoś Mizerii przypomni jakie podejście do finansowania psychiatrii dziecięcej mają jej nowi kumple z PiS. A rzecz jest pilna, z Czarnkiem i etykami po Toruniu, będą opieki wymagać chyba wszystkie dzieci".

          Popierasz OGÓREK - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl