aaapolsrf.jpg

Paweł Kukiz chwali Prawo i Sprawiedliwość. Sprawa dotyczy uchwały przyjętej na ostatnim kongresie partii rządzonej przez Jarosława Kaczyńskiego.

Uchwała sanacyjna - czyli sposób PiS-u na walkę z nepotyzmem w swoich szeregach. Osobą wyznaczaną przez rządzących do realizacji zapisów zawartych w uchwale został wicepremier Jacek Sasin.

Uchwała zakłada, że członkowie rodzin posłów i senatorów Prawa i Sprawiedliwości: współmałżonkowie, dzieci, rodzeństwo oraz rodzice - nie mogą zasiadać w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

- Uchwała sanacyjna zostanie w sposób bezwzględny wykonana, jako minister nadzorujący spółki Skarbu Państwa mogę o tym zapewnić - zapewniał w poniedziałek Jacek Sasin.

Kukiz chwali PiS

Na temat działań podjętych przez Prawo i Sprawiedliwość ws. nepotyzmu wypowiedział się Paweł Kukiz. Polityk chwali ugrupowanie Jarosław Kaczyńskiego.

- Prawo i Sprawiedliwość jest pierwszą dużą partią, która dostrzega problem nepotyzmu, i to u siebie, i w drodze legislacji będzie chciała ten problem rozwiązać - powiedział Kukiz z uznaniem na antenie Polskiego Radia.

           Popierasz KUKIZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl