72419746_2457721287597775_922248595074187264_n.jpg

Włodzimierz Matuszak podzielił się refleksją na temat obecnego obozu władzy. Aktor odniósł się do polityki socjalnej Prawa i Sprawiedliwości.

Partia Jarosława Kaczyńskiego przewodzi we wszelkich ostatnich sondażach, notując wynik 30-35 proc. Spać spokojnie Zjednoczona Prawica jednak nie może, ponieważ po wyborach - nawet zwycięskich - może się okazać, że obóz, na którego czele stoi Kaczyński nie będzie w stanie samodzielnie utworzyć rządu.

Powrót Tuska wzmacnia opozycję

Powrót Donalda Tuska na polską scenę polityczną może niepokoić polityków Prawa i Sprawiedliwości. Mocna Platforma Obywatelska, silny Szymon Hołownia, Lewica, która osiągnęłaby wynik ponad 10 proc. plus PSL, który prześlizgnąłby się nad progiem wyborczym - wydaje się być czarnym scenariuszem dla obozu Zjednoczonej Prawicy.

Władza stara się na ten moment obrzydzić wyborcom Tuska na tyle, by Platforma Obywatelska a tym samym cała opozycja nie rosła w siłę. W jakim stopniu to się uda pokażą sondaże za jakiś czas, kiedy Tusk już na dobre rozgości się w polskiej polityce i ukazana zostanie jego realna moc w odbudowywaniu notowań PO.

Matuszak o władzy

O rządzących politykach Zjednoczonej Prawicy wypowiedział się na Facebooku Włodzimierz Matuszak. Aktor nie należy do grona zwolenników obecnego obozu władzy.

- Trudno będzie wyczyścić cały ten brud, jaki pozostanie po rządzących. Jeszcze trudniej będzie udowodnić zwolennikom prawicy, że publicznie głoszone kłamstwa prawdą nigdy nie były. Do ogromnej ilości Polaków nie dociera, że rozdawanie "prezentów" na lewo i prawo to drenaż kieszeni wszystkich uczciwie pracujących rodaków. Inflacja w górę, ceny szaleją, a pieniędzy nie da się wydrukować. A pisowskie rozdawnictwo ma tylko jeden cel: PRZEDŁUŻYĆ PANOWANIE ZA WSZELKĄ CENĘ - ocenia Matuszak.

            Popierasz MATUSZAKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl