bpt1g3in587xynsk1a5jdpp6weqe8cwg.png

Marek Suski pojawił się w poniedziałek na antenie TVP Info. Polityk komentował najnowszą aktywność Donalda Tuska.

Donald Tusk, obejmując w sobotę stanowisko przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, wywrócił polską scenę polityczną do góry nogami. Cała uwaga na opozycji skupiona jest na byłym premierze, a rządzący nie ma dnia, by go nie atakowali.

- Kilku polityków opozycji od kilku dni praktycznie nie istnieje. Zniknęli. Milczą. Swoisty efekt mrożący powrotu Tuska - ocenia dziennikarz Tomasz Lis.

O powrocie Tuska mówi także Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy, mimo że sugeruje się w przestrzeni publicznej, iż nie cieszy się z powrotu Donalda Tuska, komentuje w następujący sposób;

- Donald Tusk szefem Platformy Obywatelskiej - dzięki temu wszystkie reflektory na nas. Dzięki temu będziemy silniejsi. Dalej do przodu, wszyscy razem! - stwierdza Trzaskowski.

Suski, Tusk, Niemcy

O nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej wypowiedział się w poniedziałek na antenie TVP poseł Marek Suski.

- Polskie społeczeństwo nie chce podporządkowania Polski. Pamiętamy zabory, pamiętamy okupację. Jeszcze żyją ludzie, którzy walczyli o wolną Polskę i oni opowiadają jak wyglądała Polska pod butem Niemieckim, że po prostu tego nie chcą. Widzą, że Tusk jest takim germanofilem, który bardziej chyba kocha Niemcy niż Polskę i boją się, że zwyczaje i prawa byłyby nam narzucone. Mielibyśmy pewnie ogromną kwotę uchodźców do przyjęcia. Polska by się pogrążyła w wojnie ideologicznej - powiedział parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości.

           Popierasz SUSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl