Leszczynarp2_1.jpg

Izabela Leszczyna zareagowała na publiczne ataki polityków obozu rządzącego na Donalda Tuska. Były premier w sobotę ponownie stanął na czele Platformy Obywatelskiej.

Od soboty gdy okazało się, że Donald Tusk ponownie objął stery przewodniczącego PO, na byłego szefa Rady Europejskiej trwa wzmożony atak ze strony przedstawicieli władzy.

- Od dziś naszym obowiązkiem jest przypominać, jak trudne życie mieli Polacy pod rządami Tuska - komentował sekretarz stanu w KPRM Adam Andruszkiewicz.

- Tusk realizował politykę Niemiec - grzmiał od samego rana w programie "Woronicza 17" europoseł Dominik Tarczyński.

Leszczyna reaguje

Na gorzkie słowa rządzących pod adresem Donalda Tuska zareagowała na Twitterze Izabela Leszczyna. Posłanka gościła w sobotę wraz z Radosławem Fogielem z PiS w programie "Fakty po faktach".

- (To nie jest wydarzenie - red. ) które fascynuje Polaków. To są odgrzewane kotlety. (...) Przyjeżdża z emigracji człowiek, żeby ostatnie lata przed emeryturą już pracować w Polsce - oceniał Fogiel  w TVN24.

Co na to Izabela Leszczyna? Posłanka Platformy Obywatelskie umieściła mocny komentarz na swoim Twitterze.

- Słuchając Rzecznika @radekfogiel, mam wrażenie, że działaczy #PiS najbardziej boli to, że @donaldtusk - jako Przewodniczący Rady Europejskiej - transparentnie i uczciwie zarobił więcej niż im udało się ukraść - stwierdza parlamentarzystka.

         Popierasz LESZCZYNĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl