E5YK6D7XwAoeuGO.jpg

Szczecińska radna Małgorzata Jacyna Witt oceniła na swoim Facebooku powrót Donalda Tuska do polskiej polityki. Nie zabrakło porównania byłego premiera z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

Donald Tusk został w sobotę nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, a Jarosław Kaczyński został wybrany na kolejną kadencję na stanowisku prezesa PiS.

- Po raz ostatni staję na czele Prawa i Sprawiedliwości i dzieje się to wtedy, kiedy PiS stoi przed ogromnymi zadaniami i ogromną szansą dla Polski - mówił Kaczyński na kongresie swojej partii.

Wystąpienie prezesa PiS było w cieniu przemówienia, jak i całej sytuacji związanej z powrotem Donalda Tuska na polską scenę polityczną. Były premier motywował działaczy Platformy Obywatelskiej do walki z ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego.

- Trzeba zacząć od pierwszego przykazania: jak widzisz zło, walcz z nim i nie pytaj o dodatkowe powody - deklarował Tusk.

Jacyna-Witt wychwala Kaczyńskiego i atakuje Tuska

Szczecińska radna Prawa i Sprawiedliwości odniosła się na swoim Facebooku do sobotnich wydarzeń politycznych.

- Tylko Prezes Jarosław Kaczyński oraz Prawo i Sprawiedliwość jest w stanie zapewnić Polsce rozwój, poczucie bezpieczeństwa i spokój, którego potrzebujemy - przekonuje polityczka.

             Popierasz WITT - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl