Aaaaapolsyrg.jpg

Wadim Tyszkiewicz skomentował wtorkową obecność Pawła Kukiza w programie "Kropka nad i". Lider Kukiz'15 wypowiadał się na temat swojej współpracy z Prawem i Sprawiedliwością.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Kukiz'15 podpisał umowę o współpracy z partią Jarosława Kaczyńskiego. Paweł Kukiz oraz jego posłowie w najbliższym czasie będą wspierać PiS w sejmowych głosowaniach. W zamian rządzący mają przegłosować kilka projektów ustaw Kukiz'15.

- Podpisałem porozumienie programowe. Dotyczy konkretnych punktów, konkretnych postulatów Kukiz’15. Dotyczy nowego ładu, a o reszcie, o całej reszcie powiem z prezesem na briefingu, który będzie jeszcze, mam nadzieję, przed najbliższym posiedzeniem Sejmu zorganizowany - mówił Kukiz na antenie TVN24.

- Ludzie myślący powinni zrozumieć - dodawał lider Kukiz'15 na temat swojej współpracy z PiS-em.

Kukiz obrywa od Tyszkiewicza

Obecność Pawła Kukiza w "Kropce nad i" i tłumaczenie swojego związku z ugrupowaniem z Nowogrodzkiej spotkało się z reakcją ze strony senatora Wadima Tyszkiewicza.

- Słuchałem Kukiza u Olejnik. Nie wiedziałem, czy mam się śmiać, czy płakać. Prezes tańczy z Kukizem, a temu się wydaje, że to on prowadzi. Antysystemowiec od siedmiu boleści wspierający neobolszewicki system. Dno, to mało powiedziane. Ten człowiek bredzi. Nawet nie chcę się nad nim pastwić, bo jego wyborcy, których oszukał, zrobią to lepiej de mnie. Mogę tylko zacytować słowa Kisiela: "Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami" - skrytykował Kukiza na Facebooku senator niezależny i wieloletni prezydent Nowej Soli.

      Popierasz TYSZKIEWICZA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl