AR-210519963.jpg

Politycy Lewicy atakują Donalda Tuska po doniesieniach mówiących o tym, że były premier mógłby wrócić w najbliższym czasie do polskiej polityki.

Nie milkną kometarze po wywiadzie jakiego Donald Tusk udzielił stacji TVN24. Natychmiast po emisji programu "Jeden na jeden" pojawiły się sugestie, że Donald Tusk zdecydowany jest na powrót do polskiej polityki.

- Donald Tusk jest gotowy wrócić do polskiej polityki. Wszystko zależy od rozmowy z przewodniczącym Borysem Budką - komentował Grzegorz Schetyna.

- Niewątpliwe Donald Tusk odegra w przyszłości ogromną rolę w budowaniu silnej i zwycięskiej Platformy. Niedługo opinia publiczna pozna szczegóły - oświadczył przewodniczący PO Borys Budka.

Lewica atakuje Tuska

Potencjalny powrót obecnego szefa Europejskiej Partii Ludowej na polską scenę polityczną nie podoba się przedstawicielom Lewicy, którzy od piątku atakują byłego premiera.

- Jesteśmy świadkami kolejnego odcinku w kolejnym sezonie serialu pod tytułem „Powrót Donalda Tuska”. Ciężko już się połapać, o co w tej historii chodzi. (...) Pan Donald Tusk w wywiadzie mówi, że zrobi wszystko, żeby uratować Platformę Obywatelską. To jest powrót na łono swojej partii, czy na ratunek Polsce? Bo pomysłów na ratunek Polski ze strony Donalda Tuska za bardzo nie widać - mówił w Onecie Krzysztof Śmiszek.

Krytycznie na temat Tuska wypowiedział się na Twitterze Maciej Gdula, a w TVN24 Krzysztof Gawkowski.

     Popierasz GAWKOWSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl