Aaaartyibhhh.png

Waldemar Kuczyński skomentował współpracę Kukiz'15 z Prawem i Sprawiedliwością. Publicysta nie ma dobrego zdania o Pawle Kukizie.

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się o porozumieniu Pawła Kukiza z ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego. Kukizowicy będą wspierać PiS w czasie sejmowych głosowań, w zamian ma zostać przegłosowanych kilka projektów ustaw Kukiz'15.

Jakie to będą ustawy, dowiemy się w najbliższych tygodniach, wówczas zorganizowana zostanie konferencja, na której lider Kukiz'15 przedstawi szczegóły.

- Za jakiś czas na briefingu przedstawimy więcej szczegółów. W najbliższym czasie, pewnie do dwóch tygodni. (...) Od dawna było przygotowywane takie spotkanie. Chodziło jeszcze o ustalenie różnych niuansów pomiędzy naszym reprezentantem, Jarosławem Sachajko, a ministrem Łukaszem Schreiberem. Była kwestia doprecyzowania oczekiwań każdej ze stron. Wszystko to już mamy za sobą, w związku z czym przyszedł czas na sformalizowanie tego, w postaci podpisania umowy o współpracy programowej w tej kadencji - skomentował Paweł Kukiz.

Antysystemowy Kukiz?

Porozumienia, jakie zawarł Paweł Kukiz; najpierw z PSL, a teraz PiS-em mogą szokować jego sympatyków. Do niedawna lider Kukiz'15 zapowiadał walkę z partiami będącymi częścią tzw. systemu, dzisiaj wiele osób zadaje sobie pytanie; co zostało z Pawła Kukiza z 2015 r.?!

- Paweł Kukiz stracił wszystko - twarz, kręgosłup, ludzi. To jest człowiek, który wchodził do Sejmu z hasłami antysystemowymi, a stał się przystawką Jarosława Kaczyńskiego - wypowiada się posłanka Beata Maciejewska.

Do lidera Kukiz'15 zwrócił się za pośrednictwem Twittera Waldemar Kuczyński. Publicysta podsumowuje dotychczasową polityczną karierę byłego muzyka.

      Popierasz KUCZYŃSKIEGO - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl