37874039_1897451533647250_3918093128480849920_n.jpg

Pułkownik Adam Mazguła odniósł się do sporów po stronie opozycji. Emerytowany wojskowy apeluje do demokratycznej strony, by odstawić spory na bok.

Niemal każdego dnia słyszymy o jakimś konflikcie; Polski 2050 z PO lub Lewicy z PO. Wszystkim docinkom w ramach opozycji z nieukrywanym zadowoleniem przygląda się Prawo i Sprawiedliwość.

Czy skłócona opozycja ma większe szanse na odsunięcie partii Jarosława Kaczyńskiego od władzy? Niech każdy sobie sam odpowie.

Głos w sprawie zabiera płk Adam Mazguła. Wojskowy ma dość publicznych konfliktów w obozie opozycji i wzywa do opamiętania się.

Nie biadolić - na barykady! Przedłużające się zakłamane i mafijno-okupacyjne rządy antypolskiego PiSu, powoduje powstanie bardzo wielu skrajnych deklaracji i ocen wśród ludzi myślących, od zachwytu walką po rezygnację. Prześcigamy się w walce o zasługi lub je umiejszamy u innych mimo, że do prawdziwych sukcesów nam bardzo daleko. Apeluję do wszystkich zwolenników opozycji o wstrzemięźliwość w wypowiedziach. Czy to takie ważne, komu bliżej do jakiegoś towarzystwa i poglądów, czy nie możemy się różnić pięknie? Przecież, ile by frakcji nie powstało, nowych bytów i koterii, to ostatecznie w finałowej rozgrywce stoimy na jednej barykadzie. Nie podsycajmy napięć i nie nośmy w sobie złości i urazy do sprzymierzonych. Zawsze lepiej razem nadstawiać karku, przeciwstawiać się złu, z uśmiechem i ufnością walczyć w dobrej sprawie - zwraca się wojskowy do zwolenników opozycji.

- Skuteczny dowódca, jeśli chce zwyciężyć, nie wybiera wojska i nie segreguje, tylko mobilizuje wszystkich do wspólnej walki. Tylko razem i we współdziałaniu możemy osiągać najwyższe cele w walce z przeciwnikiem, który zawłaszczył cały nasz kraj, łącznie z mediami i wiarą - stwierdza Adam Mazguła.

         Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl