166986584_3697552533627720_6081740679510866010_n.jpg

Zbigniew Hołdys wypowiedział się o "porozumieniu" Lewicy z Prawem i Sprawiedliwością. We wtorek lub w środę dojdzie w Sejmie do głosowania ws. Krajowego Planu Odbudowy.

Lewica zapowiada zagłosowanie "za" dokumentem przygotowanym przez rząd Mateusza Morawieckiego.

- Stanowisko Lewicy od początku było jasne. Potwierdzenie dotarcia do Komisji Europejskiej dokumentów związanych z Krajowym Planem Odbudowy zawierającym postulaty Lewicy będzie oznaczało, że poprzemy jego ratyfikację - mówi Zandberg.

Nie jest jasne natomiast stanowisko Koalicji Obywatelskiej, politycy, choć deklarują, że nie mogą się zgodzić na niejasny plan rozdysponowania środków europejskich przez PiS, to jednocześnie nie chcą być uważani za partię antyunijną.

- Nie może być tak, że Platforma Obywatelska, partia najbardziej europejska, że my jesteśmy razem z antyeuropejskimi politykami i głosujemy przeciwko pieniądzom europejskim - powiedział były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

Hołdys o zachowaniu Lewicy

Zbigniewowi Hołdysowi nie podoba się postawa polityków Lewicy, czemu dał wyraz w mediach społecznościowych. Artysta nawiązuje do przeszłości polityków lewej strony.

- Wreszcie Piotrowicz, Kwaśniewski i Czarzasty są znowu razem, dodatkowo wzmocnieni przez Terleckiego, Zandberga i Biedronia - pisze Hołdys.

Stare powiedzenie głosi: "Gdy wszyscy ci mówią, że jesteś pijany, idź do domu i się wyśpij". Na szczęście poseł Lewicy, pan Andrzej Rozenek, mnie uspokoił - to nie ja jestem pijany. Nie ja, i nie on. Kto inny zdrowo pochlał (Rozenek nie popiera stanowiska liderów Lewicy - red.)Jest jeden pożytek z akcji Lewicy: Polska dostanie takie wpi***ol od PISu, że podniesie się za dwa pokolenia i wtedy doceni tę lekcję - dodaje artysta. 
         Popierasz HOŁDYSA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl